Tak szybko minęły te dwa miesiące wakacji, słońca, wody, wycieczek i dobrej zabawy w plenerze. Ale zaraz, zaraz! To jeszcze nie koniec letnich atrakcji w Jezioranach!😃
👨‍👨‍👦Zapraszamy do udziału w całodniowym wydarzeniu pn. “Lato, jak to tak – Jeziorańskie Pożegnanie Wakacji”.
🧉Zaczynamy z rana (o 9.00) jarmarkiem rękodzieła i ekożywności na Placu Jedności Narodowej, gdzie lokalnym wystawcom i klientom przygrywać będzie zespół Jazgodki. Będzie można także popatrzeć, jak powstają piękne obrazy, malowane podczas konkursu architektonicznego.
🎈Od godziny 12.00 zapraszamy dzieci do Fosy Miejskiej na animacje cyrkowe, pokaz familijny i tak uwielbiane przez maluchy dmuchańce.
🎸O 15.00 rusza część koncertowa wydarzenia na Amfiteatrze Miejskim. A najbardziej wytrwałych, zgodnie z naszą jeziorańską tradycją, zapraszamy na potańcówkę.
Wstęp wolny.
Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków “Europejskiego Funduszu na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” w ramach projektu realizowanego przez LGD Warmiński Zakątek.Organizatorem wydareznia jest stowarzyszenie “Integracja” Uniwersytet Trzeciego Wieku. Partnerzy projektu: Warmiński Targ Artystyczny, Stowarzyszenie Rozwoju Społecznego Vita Warmia, MOK Jeziorany i Gmina Jeziorany.