JEZIORANY ONLINE

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

Wtorek, 25 czerwca 2019 Imieniny: Łucji, Witolda, Alberta
Archiwum

KREATYWNY STRYCH ZAPRASZA

Kreatywny strych to zajęcia artystyczno-projektowe prowadzone przez członków fundacji Revita Warmia z Tłokowa i ich gości.

Na warsztatach można uczyć się malarstwa, rysunku, kompozycji, projektowania wnętrz, projektowania i szycia ubrań, tkactwa, projektowania i budowania scenografii, grafiki warsztatowej, grafiki komputerowej, filmu i filmu animowanego, ceramiki, rzeźby oraz wielu innych praktycznych rzeczy, takich jak organizacja i przygotowanie wydarzeń artystycznych i kulturalnych, tworzenie pamiątek, tworzenie reklam i kreatywnych działań komercyjnych, a nawet przekształcania i projektowania przestrzeni miejskiej. Zajęcia prowadzone są przez wykształconych artystów, absolwentów akademii sztuk pięknych, którzy są praktykami, czyli na co dzień pracują ze sztuką i projektowaniem - i jest to ich zawód. Tymi zajęciami chcemy nauczyć dzieci i dorosłych, że kreatywność przydaje się w realnym życiu zawodowym, a sztuka jest zawsze oddechem od problemów codzienności. 

Zajęcia odbywają się w każdą w środę (również w wakacje) w dwóch grupach i dwóch osobnych salach. Na strych zapraszamy starszą młodzież i dorosłych zainteresowanych swoim indywidualnym rozwojem artystycznym. Natomiast do pracowni plastycznej "brudnej" zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty, czyli konkretny temat i zadanie na każdych zajęciach.

Zajęcia są darmowe, fundacja samodzielnie pozyskuje fundusze na materiały. Jednak rodzice mający możliwości rzeczowego lub finansowego wsparcia warsztatów proszeni są o przyjście na zajęcia i ustalenie szczegółów z organizatorami.  Serdecznie zapraszamy!

Fundacja Revita Warmia
Kontakt:
Marcelina Chodyniecka-Kuberska tel. 603 951 212
www.fundacjarevitawarmia.org
www.facebook.com/fundacjarevitawarmia

Zapoczątkowuje pobieranie pliku POBIERZ PLAKAT INFORMACYJNY

powrót

6706422 - Odwiedzin strony
"Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy"
"Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013"