JEZIORANY ONLINE

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

Czwartek, 2 lipca 2020 Imieniny: Kariny, Jagody, Urbana
Archiwum

PROMUJ SIĘ ZA DARMO!

"Promuj się za darmo!" - to hasło gminnej mapy atrakcji turystycznych, którą Urząd Miejski uruchomi przed sezonem letnim. Jeśli zajmujecie się Państwo działalnością turystyczną - NIE MOŻE WAS TAM ZABRAKNĄĆ!
Będziemy promować miejsca noclegowe, agroturystykę, ofertę lokalnej żywności, miejsca rekreacji i sportu, gastronomię, miejsca z ofertą kulturalną, domowe galerie czy warsztaty rzemieślnicze.
Im więcej znajdziemy atrakcji, tym większą ilość turystów zainteresujemy naszą ofertą.
Zachęcamy do przemyślenia swoich propozycji i zgłoszenia ich na spotkaniu, podczas którego przedstawimy warunki promocji na mapie i w folderach reklamowych. Promocja usług turystycznych jest darmowa, trzeba jednak podpisać formalne zgłoszenie się do udziału w mapie. Ponieważ bez Państwa pisemnej deklaracji nie możemy Państwa promować. Deklaracje będziemy rozdawać na spotkaniu.
Informację o swojej działalności można przesyłać też na specjalny promocyjny email: jeziorany.promocja@gmail.com, jednak deklarację należy podpisać osobiście w pokoju. ds. promocji gminy u p. Agnieszki Frąckiewicz-Nowotka. Na spotkaniu będziemy też przedstawiać Państwu zasadę działania systemu e-przedsiębiorca, w którym można promować swoją działalność gospodarczą.
Poszukujemy też ciekawych, może jeszcze nie odkrytych, miejsc do zwiedzania w naszej gminie. Zachęcamy do informowania nas o takich nieopisanych jeszcze w przewodnikach miejscach.
Na spotkanie zapraszamy już w najbliższy czwartek na godz. 16.30 do sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Jezioranach.
Mailowe informacje należy składać na adres e-mail: jeziorany.promocja@gmail.com

 

powrót

8543107 - Odwiedzin strony
"Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy"
"Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013"