JEZIORANY ONLINE

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

Czwartek, 27 czerwca 2019 Imieniny: Cyryla, Maryli, Władysława
Archiwum

STRATEGIA ROZWOJU MIASTA I GMINY

Serdecznie zapraszamy do współudziału w tworzeniu Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Jeziorany. Kolejne spotkanie zaplanowane jest na 23 kwietnia 2014 roku o godz. 15.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Jezioranach.

 

 

Zapraszamy do udziału w kolejnym (drugim) spotkaniu dotyczącym aktualizacji Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Jeziorany. Narady z mieszkańcami mają na celu stworzenie wizji rozwoju gminy oraz wyznaczenie konkretnych celów i potrzeb rozwojowych dla lokalnych firm i samych mieszkańców. Argumenty, plany, koncepcje przedstawiane na spotkaniach będą brane pod uwagę przy kreowaniu celów strategicznych, celów pośrednich i programów rozwojowych zawartych w strategii. Dyskusja na temat rozwoju połączona jest z dyskusją o promocji gminy, jej mieszkańców, inicjatyw gospodarczych. Informujemy, że na spotkaniu o strategii będzie można dowiedzieć się o projekcie Społecznej Mapy Gminy i wypełnić deklarację wypromowania siebie na mapie.
Zachęcamy do merytorycznego przygotowania się do spotkania, w załączniku poniżej zamieszczamy ankietę do wypełnienia lub zapoznania się z jej treścią, której punkty będą dyskutowane na spotkaniu. Najważniejszy jest ostatni punkt ankiety, który zadaje konkretne pytanie "czego oczekujemy by być szczęśliwi w Gminie Jeziorany- jakie są realia - i jaki mamy pomysł na poprawę, zmianę sytuacji. Prosimy o zastanowienie się nad konkretnymi rozwiązaniami ważnych dla Państwa spraw. Przypominamy, że strategia jest dokumentem o charakterze ogólnym, określającym kierunki działania i pryncypia. W strategii nie mogą być zawarte elementy finansowe.
Sprawy przełożenia strategii na budżet będą realizowane w trybie uchwały budżetowej.
Wypełnioną ankietę można zabrać ze sobą na spotkanie 23 kwietnia, przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do Urzędu Miejskiego w Jezioranach (pn.-pt. w godz. od 7.30 do 15.30 - sekretariat).

Zapoczątkowuje pobieranie plikuPobierz treść ankiety.

 

 

 

powrót

6715864 - Odwiedzin strony
"Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy"
"Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013"