JEZIORANY ONLINE

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

GALERIA STARYCH JEZIORAN

Piątek, 24 maja 2019 Imieniny: Joanny, Jerzego, Zuzanny
Archiwum

Wyróżnienie dla Jezioran w Australii

W dniu 12 maja 2017 roku w Australii (Goolwa) odbyło się Międzynarodowe Zgromadzenie sieci Cittaslow, na którym został rozstrzygnięty konkurs na najlepsze praktyki miast Cittaslow, w którym to nasze miasto wzięło udział. Zgłoszony został projekt w kategorii edukacja, który przedstawiał organizację tygodnia Cittaslow w Jezioranach. W owej kategorii nasze miasto zostało nagrodzone wyróżnieniem, które w imieniu Jezioran odebrał Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego pan Gustaw Marek Brzezin.

Zapoczątkowuje pobieranie plikuPobierz treść wyróżnienia

 

powrót

6566662 - Odwiedzin strony
"Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy"
"Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013"